Loodetuul toob talve tagasi, nädalavahetusel tuleb kuni 14 kraadi külma ({{commentsTotal}})

Saabuval ööl on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega ning sajuta ilm. Kohati tekib udu. Puhub läänekaare tuul 3-9 m/s. Õhutemperatuur on -3 kuni +2°C. 

Homme hommikul on pilves selgimistega ja sajuta ilm. Paiguti on udu. Tuul puhub läänest ja loodest 4-10 m/s. Õhutemperatuur jääb -1 ja +3°C vahele.

Homme päeval on meil vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub loode- ja läänetuul 4-10, rannikul puhanguti 13 m/s. Sooja on päeval 3 kuni 8°C.

Neljapäeva öö ja päeva esimene pool püsivad sajuta, õhtul aga jõuavad sajupilved Soomest Põhja-Eestisse.

Reede öösel muutub ilm jahedamaks: vihma- ja lörtsisadu asendub hommikuks vähese lumesajuga. Päeval pilvkate hõreneb ja neljapäevased plusskraadid asenduvad omakorda miinuskraadiga. Neljapäeval kuni 15 m/s tugevnev lääne- ja loodetuul pöördub reede öösel loodesse ja põhja ning hakkab vaibuma alles nädalavahetusel.

Laupäev pakub vahelduvat pilvisust ja kohati kerget lumesadu. Laupäeva öösel on külma kuni 7 kraadi. Päeval jääb temperatuur miinuspoolele.

Pühapäeval muutub ilm pilvisemaks, kuid sajab siiski vähest lund. Pühapäeval on külma kuni 14 kraadi ning ka siis jääb päeval temperatuur miinuskraadidesse.

Läänemeremaade ilma jääb homme kujundama Shotimaa lähistel asuv väheliikuv kõrgrõhuala. Lähima ööpäeva jooksul olulist sadu ei tule, küll aga tekib öösel ja hommikutundidel mitmel pool udu. Barentsi merelt kagusse liikuv aktiivne madalrõhkkond ulatub lääneservaga Soome kohale ja mõjutab pisut ka meie ilma.

Toimetaja: Greete PalmisteEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.