Nädala esimeses pooles püsib jahedus, teed on libedad ({{commentsTotal}})

Nädala esimeses pooles puhuvad Eestis jahedad tuuled ja temperatuurid kerkivad vaid mõnevõrra üle nulli. Nädala lõpus jõuab siia aga soojem madalrõhkkond. Lähematel päevadel tuleb siiski liikluses olla ettevaatlik libedate teeolude tõttu.

 

Eeloleval ööl on muutliku pilvisusega ilm. Kohati sajab lund. Tuul on nõrk ja muutliku suunaga, saartel ja põhjarannikul puhub põhja- ja kirdetuul kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on -2 kuni -8 kraadi, kohati -10 kraadi.

Hommikul on Lääne-Eestis pilvi hõredamalt ja ilm on sajuta. Ida pool on pilvisem ja kohati võib ka veidi lund pudeneda. Tuul on sisemaal nõrk, rannikul ulatub kirdetuul kuni kaheksa, Soome lahe ääres puhanguti 11 m/s. Õhutemperatuur on -2-st saarte rannikul -4 kuni -9 kraadini sisemaal.

Homme päeval on muutliku pilvisusega ilm. Kohati sajab lund. Puhub idakaare tuul 2-8, saartel ja põhjarannikul kuni 11 m/s, õhtul tuul nõrgeneb. Õhutemperatuur on -2..+3 kraadi.

Paaril järgneval päeval on napp ülekaal kõrgrõhkkonnal. Ilm on rahulik.

Kolmapäev on suurema sajuta. Neljapäeval poetab mõnes kohas veidi lörtsi. Ööd on karged, lääneservas külma kuni viis, ida pool kümme ja paar kraadi enamgi. Päeval tõuseb temperatuur 0-ni, kus pasitab päike, kerkivad temperatuurid mõned kraadid üle nulli.

Reede öö on sajuta, rahulik ja ikka külm. Päeval tugevneb edelatuul. Läheneb madalrõhkkond, kaasas soojem õhumass. Õhutemperatuur tõuseb +3-4 kraadini.
Lörts ja vihm jõuavad õhtu poole.

Laupäeva öö ja ennelõuna on lörtsine, vihmane ja tuuline. Õhutemperatuur on napilt plussis. Pärastlõunaks saab suurem sadu läbi, tuul rahuneb, temperatuur tõuseb 5 kraadi ümbrusse.

Pühapäev võib ilus tulla ja kuni 10 kraadi sooja välja meelitada.

Toimetaja: Greete PalmisteEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.