Nädalavahetusel jahe ilm püsib ({{commentsTotal}})

Täpselt aasta tagasi mõõdeti Tallinnas uueks 18. märtsi soojarekordiks 15,1 kraadi, täna tuli aga leppida 2 külmakraadiga. Jahedat ilma jätkub ka järgnevateks päevadeks.

Eeloleval ööl on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, kohati sajab ka lund. Puhub loode- ja põhjatuul 8 kuni 11, saartel ja rannikul puhanguti kuni 17 meetrit sekundis, pärast keskööd tuul nõrgeneb veidi. Termomeetrinäidud jäävad -2 ja -10 kraadi vahele, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, kohati sajab lund. Õhutemperatuur on -2 kuni -10 kraadini.

Päeval on muutliku pilvisusega ilm, paiguti sajab siin-seal lund. Puhub loodetuul 5 kuni 9, puhanguti 12 meetrit sekundis. Külma tuleb sarnaselt tänasele 0 kuni 5 kraadi.

Kerge talveilm jätkub ka pühapäeval. Siis on oodata vahelduva pilvisusega päeva ning kohati sajab veidi lund. Öösel võib Ida-Eestis tulla kuni 14 kraadi külma, päevased temperatuurinäidud jäävad -1 kraadi ringi.

Esmaspäeval muutub aga sadu tugevamaks ning mitmel pool sajab lund, päeva soojenedes ka lörtsi. Termomeeter püsib 0 kraadi ümbruses.

Teisipäeva peaks tulema suurema sajuta, õhutemperatuur püsib aga jätkuvalt kergelt miinuses. Ka kolmapäev tuleb rahuliku talveilmaga, olulist sadu oodata pole ning termomeeter jääb 0 kraadi ümbrusesse.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.