Tänane varakevadine ilm muutub taas talvisemaks ({{commentsTotal}})

{{1458215158000 | amCalendar}}

Kuigi täna võib mitmel pool Eestis nautida esimest kevad soojust ja päikest, muutub ilm eelseisval ööl taas külmemaks.

Ööl vastu reedet hakkab Põhja-Eestist lörtsi ja lund sadama. Koos sademetega Eestisse saabuv külm õhumass toob Eestisse jäite ohu ning temperatuur jääb ka homme päeval 0 kuni -5 kraadi vahele.

Tugevam varakevadine külmalaine jääb püsima reedeks ja laupäevaks, sest pühapäeval pöördub tuul läänekaarde. Ööl vastu pühapäeva langeb õhutemperatuur -5 kraadist kuni -11 kraadini, kuid päeval tõuseb +1 kuni +3 soojakraadini.

Järgmise nädalal algul areneb Valge mere kohal uus madalrõhkkonna kese. Samal jõuab Skandinaaviast Baltimaadesse uus osatsüklon. Teisipäevaks eemaldub see itta. Selle järel tugevneb Eesti kohal korraks kõrgrõhuhari.

Öökülmad jätkuvad ka järgmise nädala esimesel poolel, kuid päevane temperatuur jääb harjumuspäraselt null kraadi piiresse. Ilmateenistuse kuuprognoosi kohaselt tuleb kuu viimane kolmandik normilähedase õhutemperatuuriga ja märtsi lõpus on oodata kuivade külmade öödega ning soojade päikesepaisteliste päevadega kõrgrõhkkonna ilma.

Toimetaja: Allan RajaveeEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.