Ilm läheb vihmaseks ({{commentsTotal}})

Homme ilmuvad taevasse vihmapilved ja läheb jahedamaks.

Eelolev öö tuleb vahelduva pilvisusega ning Lääne-Eestis sajab mitmel pool vihma. Paiguti tekib ka udu. Puhub lõunakaare tuul 2 kuni 8 meetrit sekundis ning õhutemperatuur jääb 2 külma- ja 4 soojakraadi piiresse, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Ka hommikul on Lääne-Eestis taevas pilves ja mitmel pool sajab vihma. Ida-Eestis püsib ilm aga veel vahelduva pilvisusega ja kuiv. Puhub nõrk lõuna- ja kagutuul ning õhutemperatuur on -1 kraadist +4 kraadini.

Päeval on pilves selgimistega ilm ja mitmel pool üle Eesti sajab vihma. Tuul puhub mandril lõunakaarest, saartel edelast ja läänest kiirusega 2 kuni 7 meetrit sekundis. Sooja on homseks päevaks oodata 4 kuni 10 kraadi.

Ka neljapäeval sajab aeg-ajalt vihma ja kuna õhumass on jahedam, siis kohati ka lörtsi. Tuul on nõrk ning puhub öösel lõunast, päeval aga läänekaarest. Õhutemperatuur on jääb öösel 0 kraadi lähedale, päeval on aga sooja keskmiselt 5 kraadi ringis.

Reedest alates läheb ilm aga kuivemaks, tuul on jätkuvalt rahulik ning iga päevaga tõuseb kraadikese võrra ka õhutemperatuur. Seega pühapäeval võib mõnel pool taas ligi 10-kraadist sooja oodata. Öösiti püsib temperatuur aga stabiilselt nulli lähedal.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.