Pühapäeval varjutavad päikest kohati vihmapilved ({{commentsTotal}})

Pühapäeval on ilm pilvisem ja peamiselt öösel sajab mitmel pool ka vihma.

Eelolev öö tuleb pilves selgimistega, mitmel pool sajab vihma, paiguti ka lörtsi ning kohati on jäidet. Puhub läänekaare tuul 2 kuni 8, rannikualadel kuni 11 meetrit sekundis. Õhutemperatuur jääb 1 külma- ja 4 soojakraadi vahele, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommik on pilves ja vihmane. Puhub mõõdukas läänekaare tuul ning sooja on 1 kuni 4 kraadi.

Päeval on pilves selgimistega ilm, kohati sajab vihma või ka lörtsi, pärastlõunal aga sadu lakkab ja pilvisus hõreneb. Puhub edela- ja läänetuul 2 kuni 8 meetrit sekundis. Sooja on päevaks oodata 3 kuni 8, kohati ka 10 kraadi.

Esmaspäev on ilmselt kuiv ja vaikse idatuulega. Öösel on õhutemperatuur 0 lähedal, päeval aga keskmiselt +7 kraadi.

Teisipäeval pilvisus tiheneb ja mitmel pool hakkab sadama hoovihma. Öösel langeb termomeetri näit taas 0 lähedale, kuid päevasooja on keskmiselt juba 9 kraadi ning mõnel pool võib tõusta ka üle 10 kraadi.

Nädala keskel on nii vihma kui ka selgemaid hetki. Öine õhutemperatuur peaks siis juba ka kindlamalt plussis püsima.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.