Laupäeval on ilm päikesepaisteline ja kuiv ({{commentsTotal}})

Homne ilm on kuiv, rahulik ja päikesepaisteline, õhutemperatuur jääb veel alla 10 kraadi.

Eelelev öö tuleb vähese ja vahelduva pilvisusega, hilisõhtul sajab kohati veel veidi vihma või lörtsi. Puhub loode- ja läänetuul 5 kuni 11 meetrit sekundis. Õhutemperatuur jääb 3 külma- ja 2 soojakraadi piiresse ning teedel on libeduseoht, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommik on vähese ja vahelduva pilvisusega ning kuiv. Puhub mõõdukas loode- ja läänetuul ning õhutemperatuur tõuseb 0 kuni +4 kraadini.

Ka homme päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega kuiv ilm. Õhtul aga Lääne-Eestis pilvisus tiheneb ja suureneb ka saju võimalus. Loode- ja läänetuul puhub 5 kuni 11 meetrit sekundis ning sooja on 4 kuni 9 kraadi.

Pühapäeval jagub päikest juba vähem, sest taevas on pilvi pisut rohkem ning ilm läheb uuesti sajule. Tuul püsib suhteliselt nõrk ja õhutemperatuur oluliselt ei muutu.

Uue nädala esimesed päevad mööduvad peamiselt sajuta. Öötundidel langeb temperatuur veel paiguti miinuspoolele, päeval võib mõnel pool sooja tulla aga kuni 10 kraadi.

Kolmapäeval liigub koos vihmapilvedega Eestisse aga veelgi soojem õhumass.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.