Reedel sajab mitmel pool vihma ja lörtsi ({{commentsTotal}})

Reedel võib lisaks vihmale sadada ka lörtsi ja kuna öösiti on õhutemperatuur 0 kraadi ümbruses või miinuspoolel, siis võib teedele tekkida ootamatult libedaid lõike.

Eeloleval ööl on enamasti pilves ilm, kohati võib veidi sadada. Mitmel pool on udu, paiguti võib olla jäidet. Puhub läänekaare tuul 1 kuni 7, põhjarannikul kuni 10 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -1 kuni +2 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommik on udulaamadega ja saartel võib vihma sadada. Tuul on sisemaal nõrk, põhjarannikul ja Liivi lahel puhub edela- ja läänetuul 4 kuni 9 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 0 kraadist Virumaal kuni +3 kraadini saartel.

Päeval on enamasti pilves ilm, mitmel pool sajab vihma ja lörtsi. Puhub läänekaare tuul 1 kuni 7 meetrit sekundis, pärastlõunal tugevneb saartel loodetuul 4 kuni 9, puhanguti 13 meetrini sekundis. Õhutemperatuur on 3 kuni 8 kraadi.

Laupäeval tugevneb kõrgrõhkkond ja sadu väheneb. Õhutemperatuur on öösel 0 kraadi või veidi madalam, päev näitab ka päikest ja sooja on 7 kuni 8 kraadi.

Pühapäevaks tuleb pilvi lisaks, mõnes kohas sajab veidi lörtsi ja vihma. Öö on taas 0 kraadi lähedane, päeval on sooja sajupilve all kuni 5, kuivemates paikades 7 kuni 8 kraadi.

Esmaspäevaks kosub kõrgrõhuvöönd ja ilm on sajuta. Öösel on õhutemperatuur miinuspoolel, päeval on sooja kuni 10 kraadi.

Teisipäev on suurema sajuta. Öö on 0 kraadi lähedane või napilt miinustes, päeval tõuseb temperatuur 10 kraadi ümbrusse.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.