Vihmapilved liiguvad üle Lõuna-Eesti ({{commentsTotal}})

Homme on Eesti kohal niiske madalrõhuala ja sellega seotud sajupilved peaks liikuma päeval üle Lõuna-Eesti, samal ajal võib Eesti loodepoolne osa aga kuivaks jääda.

Eeloleval ööl tuleb Eestis pilves selgimistega ilm, mitmel pool sajab vihma või lörtsi ja tekib udu. Puhub läänekaare tuul 2 kuni 7 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -2 kuni +2 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommik on kohati sajune ja udune, enamasti sajab vihma, sekka võib tulla ka lörtsi. Puhub nõrk läänekaare tuul ning õhutemperatuur tõuseb +1 kuni +3 kraadini.

Päev on pilves selgimistega, mitmel pool, suurema tõenäosusega Lõuna-Eestis sajab vihma. Puhub läänekaare tuul 3 kuni 8 meetrit sekundis. Sooja tuleb 3 kuni 8 kraadi.

Reede öösel üks madalrõhuala kaugeneb ning lauge kõrgrõhuhari pakub sajust vaheldust. Päeval saabub merelt aga uus madalrõhulohk värske sajuga. Läänekaare tuul tugevneb ning kannab madalrõhuala järel Eesti kohale jahedama õhu, mistõttu vihmaga koos sajab ka lörtsi. Öine õhutemperatuur on 0 kraadi ümber, päeval tuleb sooja keskmiselt 5 kraadi.

Laupäeval tugevneb Eestis kõrgrõhkkonna mõju: saju tõenäosus väheneb ning tuul nõrgeneb. Öösel on vähesed miinuskraadid, päevamaksimumid tõusevad 8 kraadini.

Pühapäeval riivab Eestit väike madalrõhulohk, mis taevasse rohkem pilvi toob ning mõnes kohas ka veidi sademeid. Öösel on miinuskraade kuni 3, päeval plusskraade kuni 8.

Esmaspäeval peaks kõrgrõhkkonna toel rohkem selgimisi olema. Õhutemperatuuri on sarnane eelmisele ööpäevale.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.