Ilm läheb iga päevaga kevadisemaks ja lund jääb vähemaks ({{commentsTotal}})

Eesti kohale kandunud soojem õhumass tõstab lähipäevil temperatuuri mitmel pool üle 5 kraadi ja vihmasadu sulatab veel alles jäänud lume.

Eelolev öö tuleb peamiselt pilves taevaga, mitmel pool sajab lund ja lörtsi, kohati ka vihma. Paiguti võib olla udu ja ka jäidet. Puhub lõuna- ja edelatuul 4 kuni 9, öö hakul rannikul puhanguti 12 meetrit sekundis. Õhutemperatuur jääb 3 külma- ja 3 soojakraadi vahele, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Ka hommikul on ilm valdavalt pilves, kohati sajab vihma ja lörtsi, Kirde-Eestis ka lund. Paiguti on udu ning Ida-Eestis püsib kohati ka jäiteoht. Õhutemperatuur on hommikutundidel 0 kuni +3 kraadi.

Päev tuleb aga pilves selgimistega ja pärastlõunast alates peaks ilm olema kuiv. Puhub mõõdukas edela- ja läänetuul 3 kuni 9 meetrit sekundis ning sooja on homseks päevaks oodata 4 kuni 9 kraadi.

Ilusat ja kuiva kevadilma saab nautida pühapäeval ja esmaspäeval. Päike paistab ning tuulgi on võrdlemisi rahulik. Öösiti kõigub õhutemperatuur 0 kraadi lähedal, päevamaksimumid tõusevad aga 10 kraadi ringi.

Teisipäeva õhupoolikul aga pilvisus tiheneb ning paar päeva sajab mitmel pool vihma.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.