Päikeseline ilm püsib ({{commentsTotal}})

Homne öö on karge, kuid päeval paistab päike.

Eeloleval ööl on vähese pilvisusega sajuta ilm, kohati tekib udu. Tuul on nõrk ja muutliku suunaga ning õhutemperatuur on -3 kuni +3 kraadi, kohati võib langeda -5 kraadini, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommik on sajuta ja rahulik, pilvi on hõredalt, laiguti on vaid udu. Õhutemperatuur on sisemaal 0 kuni -4, saarte rannikul kuni +3 kraadi.

Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 1 kuni 6 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 8 kuni 13 kraadi.

Kolmapäeva öö on sajuta ja rahulik, õhutemperatuur on miinustes. Päev tuleb samuti sajuta ja ennelõuna on päikeseline. Pärastlõunal tõmbub taevas aga pilvisemaks ja õhtul võib Lõuna-Eestisse ka vihm jõuda. Sooja on üle 10 kraadi.

Neljapäeval on lääne ja loode pool sajuta, Pärnu-Narva joonest ida pool võib sadada. Ilm on kõle, sest puhub tugev kirde- ja põhjatuul. Öö on napis plussis, päev sajupilvede all pisut üle 5-6 kraadi, lääne ja loode pool võib ka päikest olla ja sooja 10 kraadi lähedal.

Reede on enamasti sajuta, öö on aga kõle ja miinustes. Päeval on sooja kuni 10 kraadi.

Laupäeval jõuab Eesti kohale madalrõhkkond ja sajupilved võivad juba hommikuks jõuda. Öösel on õhutemperatuur 0 kraadi lähedane, päeval on sooja 10 kraadi ümber. 

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.