Reede on päikeseline, kuid jahe ({{commentsTotal}})

Sinililled.
Sinililled. Autor: Urmas Luik/Pärnu Postimees/Scanpix

Homne päev tuleb päikeseline, kuid jahe. Kuivana peaks ilm püsima laupäeva lõunani.

Eeloleval ööl on vahelduva pilvisusega ilm, vaid enne keskööd on Ida-Eestis pilvine ning kohati sajab vihma või lörtsi. Puhub põhja- ja loodetuul 4 kuni 9, rannikul puhanguti 12 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -4 kuni +2 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommik on vähese ja vahelduva pilvisusega ning sajuta. Puhub läänekaare tuul 3 kuni 9 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -1 kuni +3 kraadi.

Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub läänekaare tuul 3 kuni 9 meetrit sekundis. Õhutemperatuur tõuseb +4 kuni +10 kraadini.

Laupäeva öö on kõrgrõhkkonna all veel kuiv ja karge. Ida-Eestis võib olla miinuskraade kuni 5, lääne pool on õhutemperatuur 0 kraadi ümber. Päeval pilvkate tiheneb ning pärastlõunal saabuvad merelt vihmapilved, mis õhtu poole mandrile liiguvad. Õhutemperatuur jõuab tõusta mandril kohati +15 kraadini, saarte rannikul jääb alla +10 kraadi.

Pühapäeval liigub madalrõhkkond Lõuna-Skandinaaviast Läänemerele ning kannab üle Eesti tihedamaid vihmapilvi. Tuul pöördub kagust edelasse ja tugevneb. Soojas ja niiskes õhumassis on öösel sooja keskmiselt 4, päeval 10 kraadi ümber.

Esmaspäeval eemaldub madalrõhkkond üle Soome kirdesse, tihedam sadu eemaldub, kuid edelatuul läheb veel tugevamaks ning muudab õhu meie kohal järk-järgult jahedamaks. Öösel on sooja 3, päeval 10 kraadi ümber.

Teisipäeval liigub Skandinaaviast Soome kohale järgmine madalrõhkkond, mis meie ilma vihmasemaks muudab ning tuule puhangulisena hoiab. Öösel on sooja keskmiselt 4, päeval 9 kraadi ümber.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.