Kolmapäeval on päikeseline, kuid tänasest veidi jahedam ilm ({{commentsTotal}})

Homme on ilm päikeseline, vaid Kagu-Eestis sajab pärastlõunal vihma.

Eeloleval ööl on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm, kohati võib tekkida udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1 kuni 6 meetrit sekundis. Termomeetrinäidud jäävad -3 ja +2 kraadi vahele, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommik on selge või vähese pilvisusega ja sajuta, kohati võib olla udu. Põhja-Eestis on tuul muutlik ja nõrk, lõuna pool ulatub kirdetuul 4 kuni 8 meetrini seksundis. Õhutemperatuur on +1 kraadist kuni +5 kraadini.

Päev on valdavalt vähese ja vahelduva pilvisusega ning sajuta. Kagu-Eestis aga pilvisus tiheneb ja pärastlõunal hakkab vihma sadama. Puhub kirde- ja idatuul 4 kuni 10 meetrit sekundis ja sooja on oodata 7 kuni 13 kraadi.

Neljapäeva hommikul sajab Lõuna- ja Ida-Eestis vihma, kuid päeva jooksul sadu lakkab. Õhutemperatuur on nädala teisel poolel jahedam ja nii on neljapäeval keskmiselt 5 kraadi sooja.

Reedel tuleb kuiv ning päikeseline päev. Soojakraade on oodata 5 kuni 11.

Laupäeval tuleb pilves selgimistega ilm ning kohati võib vihma sadada. Termomeeter teeb läbi kerge tõusu ja keskmiselt on 9 kraadi sooja.

Pühapäeva hommikul levib vihmasadu läänest üle Eesti itta. Õhtupoole siiski sadu lakkab. Nädala viimasel päeval tuleb sooja 6 kuni 13 kraadi.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.