Esmaspäev toob päikeselise, kuni 13-kraadise soojaga ilma ({{commentsTotal}})

Samasugust päikeselist ilma, nagu täna oli, saab nautida veel ka homme.

Läänemeremaades määrab jätkuvalt ilma Skandinaavia kohal tekkinud kõrgrõhkkond, mille kese paigutub Stockholmi lähistele. Kõrgrõhkkonna toel algab uus nädal ka meil valdavalt päikesepaistelisena, ehkki kohati uduloori varjus. Päeva jooksul aga udu hajub ja õhk soojeneb kiiresti.

Teisipäeval survestavad kõrgrõhkkonda aga nii põhja kui ka lõuna poolt madalrõhkkonnad. Baltimaades püsib ilm veel vaikne ja päikeseline.

Algav öö tuleb vähese pilvisusega ja sajuta. Kohati tekib udu. Põhjakaare tuul puhub 1-6 m/s. Õhutemperatuur on -3 kuni +3, kohati langeb ka kuni -5 kraadini.

Hommikul on ilm sajuta, kuid mitmel pool udune. Puhub valdavalt nõrk kirdetuul ning õhutemperatuur jääb 0 ja +5 kraadi vahele. Päeval on vähese pilvisusega kuiv ilm, kuid ennelõunal võib kohati veel udu püsida. Puhub nõrk idakaare tuul 1-6 m/s ning õhusooja on esmaspäevaks oodata 8 kuni 13, rannikul kohati 5 kraadi.

Ka teisipäeval särab taevas päike, tuul on nõrk ja vihma võimalus väga väike. Öösiti võib õhutemperatuur paiguti veel miinuspoolele langeda, päeviti tõuseb aga keskmiselt +11 kraadi juurde.

Samasugune on olukord ka kolmapäeval, kuid siis on taevas pilvi juba rohkem ning õhtu poole suureneb Kagu-Eestis ka vihma võimalus.

Neljapäeval on ilm valdavalt kuiv, kuid tugevneva kirdetuule tõttu ei tõuse õhutemperatuur enam +6 kraadist suurt kõrgemale.Eurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.