Ilm jääb ka järgnevatel päevadel vihmaseks ({{commentsTotal}})

Eeloleval ööl eemaldub madalrõhulohk ühes vihmapilvedega Eesti kohalt Venemaale ning homne ennelõuna pakub sajust puhkust. Meie ilma kujundav madalrõhkkond liigub piki Rootsi rannikut edasi põhja suunas ning päeval saabub selle idaserva mööda merelt saartele juba uus niiske madalrõhulohk, mis taas üle maa vihmahooge läänest itta kannab. Õhumass jaheneb, kuid päevamaksimumid tõusevad valdavalt üle kümne soojakraadi.

Täna hilisõhtul sajab Ida-Eestis hoovihma, kohati on võimalik ka äike. Pärast keskööd pilvisus hõreneb ja ilm on sajuta. Puhub edelatuul 5 kuni 10, hilisõhtul rannikul puhanguti kuni 15 m/s. Termomeetrinäidud jäävad kolme ja kuue soojakraadi vahele.

Homne hommik on muutliku pilvisusega ja peamiselt sajuta. Puhub lõuna- ja edelatuul 5 kuni 9, rannikul puhanguti 12 m/s. Õhutemperatuur on +4 kuni +8 kraadini.

Päeval on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma. Edela- ja lõunatuul tugevneb 5 kuni 10, pärastlõunal saartel ja rannikul puhanguti kuni 15 meetrini sekundis. Sooja on homme oodata veidi vähem kui täna oli ehk 9 kuni 14 kraadi.

Nädala viimasel tööpäeval on vahelduva pilvisusega ilm ning kohati sajab vähest vihma. Soojakraadid jäävad päevasel ajal 8 ja 13 vahele. Nädalavahetusel sajab mõlemal päeval vihma Kagu-Eestis, mujal peaks ilm olema suurema sajuta.

Toimetaja: Allan RajaveeEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.