Laupäeval sajab mitmel pool vähest vihma ({{commentsTotal}})

Homme on oodata järgneva viie päeva kõige soojemat ilma, paiguti sajab ka veidi vihma.

Eeloleval ööl on vähese või vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub lõunakaare tuul 4 kuni 7 meetrit sekundis. Termomeetrinäidud jäävad -3 ja +3 kraadi vahele, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul on vähese ja vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Õhutemperatuur on 0 kraadist kuni +5 kraadini.

Päeval pilvisus tiheneb ja enamasti pärastlõunal sajab mitmel pool vähest vihma. Puhub kagu- ja lõunatuul 5 kuni 10, saartel puhanguti 12 meetrit sekundis. Sooja tuleb märgatavalt rohkem kui täna oli ehk 8 kuni 14 kraadi.

Nädala viimasel päeval tuleb pilves selgimistega ilm ja paiguti sajab vihma. Sooja tuleb 8 kraadist 13-ni.

Uue nädala alguses sarnane ilm püsib. Esmaspäeval sajab siin-seal vihma, kuid õhutemperatuur langeb veidi. Päeval on oodata keskmiselt 8 kraadi sooja.

Teisipäeval sajab mitmel pool hoovihma ja ka edela- ja läänetuul muutub tugevamaks - puhangud ulatuvad saartel ja rannikul kuni 20 meetrini sekundis. Termomeetrinäidud aga jäävad 6 ja 11 kraadi vahele.

Kolmapäeva ennelõunal sajab mitmel pool vihma ja lörtsi. Pärastlõunal sajuhood harvenevad ning ka loodetuul on jätkuvalt tugev. Õhusooja on oodata tuntavalt vähem kui möödunud päevadel ehk keskmiselt vaid 6 kraadi.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.