Pühapäeval sajab ajutist vihma ja võib esineda äikest ({{commentsTotal}})

Homme on Eesti kohal aga soe ja niiske õhumass. Aeg-ajalt liigub läänest itta vihmapilvi, õhtu poole võib sadu saata ka äike.

Eeloleval ööl sajab Eestis kohati vihma, paiguti võib olla udu. Vastu hommikut lähenevad saartele tihedamad vihmapilved. Tuul puhub kagust 3–9, rannikul puhanguti 12 m/s. Sooja on 3–7°C.

Hommik on Ida-Eestis pilves selgimistega ja olulise sajuta, Lääne-Eestis on pilvisem ning mitmel pool vihmane. Puhub mõõdukas lõuna- ja kagutuul. Sooja on 5–8°C.

Päev tuleb pilves selgimistega. Ajuti sajab vihma, võib äikest olla. Puhub kagutuul 3–9, rannikul puhanguti 12 m/s, pärastlõunal pöördub tuul saartelt alates edelasse ja tugevneb 5–11, rannikul puhanguti 14 m/s. Sooja tuleb 8–14°C.

Esmaspäeval ja teisipäeval jääme aktiivsete madalrõhkkondade lõunaserva. Esmaspäeva öö ja ennelõuna on vihmased, pärastlõunal alates saartest saju tõenäosus väheneb.

Teisipäeva öösel jõuab Lääne-Eestisse uus sajuala, mis päeval üle maa itta levib. Edela- ja läänetuul on üsna tugev, ulatudes 7–12, rannikul iiliti 18 m/s. Öisel ajal õhus miinuseid pole, sooja on keskmiselt 3–4 kraadi, päeval tuleb sooja 8–9 kraadi ringis.

Kolmapäeval liigub madalrõhuala Soomest kagusse Venemaale ning selle tagalas saabub loodesse pöörduva tugeva tuulega Eesti kohale külma õhku. Vihmaga koos võib siis tulla ka lörtsi. Öösel langeb õhutemperatuur kohati miinuspoolele ning ka päev tuleb jahe, 5–6 plusskraadiga, neljapäeval läheb ilm kõrgrõhuharjas kuivemaks ja tuul jääb nõrgemaks, kuid õhk püsib jahe.

Toimetaja: Merit MaaritsEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.