Sel nädalal näitab aprill oma tõelist palet ({{commentsTotal}})

Loodus võtab natuke tempot maha ja aprill näitab oma tõelist palet. Kuu esimene pool oli keskmisest soojem ja sadas harva. Kuu keskpaigast alates on kõle, saame sageli sajuhooge nii vihma kui lörtsina. Uuesti võib soojemat loota peale 25. aprilli.

Eeloleval ööl on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vihma. Puhub edela- ja lõunatuul 5 kuni 10, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on +1 kuni +6 kraadi. Hommik on pilvine. Sajab vihma. Puhub tugev edelatuul, puhanguid 15 m/s. Õhutemperatuur on 3 kuni 6 kraadi.

Pilved ei kao ka päeval. Vahete-vahel sajab vihma, sekka võib tulla ka lörtsi. On väike äikese võimalus. Puhub lõuna- ja edelatuul 5 kuni 10, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s, pärastlõunal tuul nõrgeneb. Õhusooja on 5 kuni 10 kraadi.

Kolmapäeval toob loodevool külma juurde. Sajab hooti vihma, sekka ka lörtsi. Lõõtsub tugev loodetuul. Öö on napis plussis, päev 6 kraadi ümber.

Neljapäeval saab Eesti idatiib pisut lörtsi ja vihma, lääne pool on selgem. Õhutemperatuur on öösel 0 lähedal või pisut üle, päeval sooja 6 kuni 7 kraadi.

Toimetaja: Allan RajaveeEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.