Reede on sajune ({{commentsTotal}})

Homme sajab mitmel pool hoovihma ja kohati ka lörtsi.

Eeloleval ööl on Eestis enamasti pilves ilm, paljudes kohtades sajab vihma, sekka ka lörtsi. Enne südaööd on tuul muutlik ja nõrk, pärast keskööd puhub kirde- ja idatuul 2 kuni 7 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -2 kuni +4 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommik on pilves selgimistega ning mitmel pool vihmahoogudega, mõnel pool tuleb sekka ka lörtsi. Tuul puhub põhjakaarest 3 kuni 8 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 0 kuni +4 kraadi.

Päev tuleb pilves selgimistega, mitmel pool sajab hoovihma, sekka ka lörtsi. Õhtupoolikul saju tõenäosus väheneb. Puhub põhjakaare tuul 3 kuni 9 meetrit sekundis. Õhutemperatuur tõuseb 5 kuni 11 kraadini.

Laupäeval sajab vihma, sekka ka lörtsi, puhub mõõdukas lääne- ja loodetuul. Öösel on õhutemperatuur nõrgalt miinustes, päev toob sooja 5 kuni 10 kraadi.

Pühapäeva öö on selgem, kuid hommikul saabub lõuna poolt madalrõhkkond. Kuna öö on olnud miinuskraadidega, siis Lõuna-Eestisse saabuv sadu võib alata lörtsina, päeva jooksul levib sadu põhja suunas ning läheb lõuna poolt üle vihmaks. Õhutemperatuur tõuseb jõudsalt üle +5 kraadi.

Uue nädala alguses peaks põhja kaugeneva madalrõhkkonna järel Eesti kohal tugevnema kõrgrõhuhari ja ilm läheb kuivemaks. Esmaspäeva pilvisem ja tuulisem öö on plusspoolel, teisipäeva öö toob taas miinuskraadid. Mõlemad päevad on mõõdukalt soojad.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.