Nädalavahetus tuleb sajuhoogudega ({{commentsTotal}})

Nädalvahetus ja uue nädala algus on sajuhoogudega.

Saabuval ööl on Eestis pilves selgimistega ilm, kohati sajab vihma ja sekka võib tulla ka lörtsi. Paiguti on udu ning puhub loode- ja läänetuul 2 kuni 8 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -2 kuni +3 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul püsib taevas valdavalt pilves, kohati sajab vihma või lörtsi. Tuul puhub läänekaarest 2 kuni 6 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on +2 kuni +5 kraadi.

Päeval on pilves selgimistega ilm, mitmel pool sajab hoovihma, kohati sekka ka lörtsi. Õhtupoolikul saju võimalus väheneb. Puhub loode- ja läänetuul 2 kuni 8 meetrit sekundis. Sooja on 5 kuni 9 kraadi.

Pühapäeva hommikust hakkab alates Lõuna-Eestist sadama ja päeva jooksul laieneb vihma- ja lörtsisadu üle Eesti. Tuu pöördub õhtuks lõunasse ja tugevneb rannikul kuni 15 meetrini sekundis.

Ka esmaspäeva öösel tuleb mitmel pool vihma. Hommikul aga jääb sajuhoogusid vähemaks, tuul rahuneb ning päeval sajab vaid kohati. Teisipäev möödub ka samas vaimus - öösel sajab vihma ja lörtsi ning ka päeval pole sajuhoogudest pääsu.

Kolmapäeval aga ilm paraneb, pilvakate hõreneb ja päikest on rohkem näha. Külma on pühapäeva öösel paiguti kuni 4 kraadi, päeval aga sooja 4 kraadist 10-ni.

Esmaspäeva ja teisipäeva öö mööduvad kergete plusskraadidega, päeval võib temperatuur tõusta kuni +11 kraadini.

Kolmapäeva öösel võib temperatuur selgema taeva all langeda taas alla 0, päeval aga on sooja 7 kuni 13 kraadi.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.