Neljapäev on pilvine ja sajab ({{commentsTotal}})

Homme päeval pilvisus tiheneb ning paljudes kohtades sajab vihma, sooja on 9–15 °C.

Saabuval ööl püsib Mandri-Eestis enamasti selge või vähese pilvisusega ning sajuta ilm. Paiguti võib olla udu. Saartel aga on vahelduva pilvisusega ilm ja sajab hoovihma. Puhub ida- ja kagutuul 4–9 m/s, saartel tugevneb puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 0–6 °C.

Homme hommikul sajab saartel paiguti vihma, mujal on ilm vähese ja vahelduva pilvisusega ning sajuta. Puhub ida- ja kagutuul 4–10 m/s. Sooja on 2–7 °C.

Homme päeval pilvisus tiheneb ning paljudes kohtades sajab vihma. Puhub ida- ja kagutuul 5–11, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s, õhtupoolikul tuul nõrgeneb ning saartel ja Lõuna-Eestis pöördub edelasse. Sooja on 9–15 °C.

Järgnevatel päevadel püsib meil ilus pilves selgimistega ilm, välja arvatud pühapäev, kui pilvi on mõnevõrra rohkem. Ilm on vaikne ja puhub valdavalt nõrk ning muutliku suunaga tuul.

Reedel ja laupäeval sajab hoovihma eelkõige Ida-Eestis, pühapäeval aga ka mujal.

Esmaspäev peaks tulema suisa sajuta. Õhutemperatuurid kerkivad reedel kuni 14e, laupäeval 13e, pühapäeval 15e ja esmaspäeval kuni 16 °C. Öised temperatuurid aga jäävad reedel ja laupäeval 0–6 °C vahele, edaspidi 1–6 kraadi vahele.

Toimetaja: Merit MaaritsEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.