Kolmapäeval ilm paraneb ja muutub soojemaks ({{commentsTotal}})

Kolmapäeval on meil vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma ja sooja on päeval 10–14, rannikul paiguti 8 °C.

Saabuval ööl on taevas Eestimaa kohal pilves ja sajab vihma. Puhub muutliku suunaga tuul 2–7, saartel lääne- ja loodetuul 4–9, puhanguti kuni 12 m/s. Vastu hommikut aga pilvisus hõreneb ja sadu lakkab. Tuul pöördub lõunakaarde ja puhub tugevusega 4–10 m/s. Õhutemperatuur on 1–6 °C.

Homme hommikul sajab Kirde-Eestis vihma, mujal aga on ilm vähese ja vahelduva pilvisusega ning sajuta. Puhub lõunakaare tuul 4–10 m/s. Õhutemperatuur on 2–6 °C.

Homme päeval on meil vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub lõunakaare tuul 2–8, rannikul kuni 10 m/s ja õhtul pöördub tuul itta. Sooja on päeval 10–14, rannikul paiguti 8 °C.

Kui neljapäeva öö möödub selgema taeva all ja sajuta, siis päeval hakkab pilvisus tihenema ja mitmel pool sajab hoovihma. Ida ja kagutuul tugevneb saartel ja rannikul puhanguti 15m/s ja rahuneb õhtupoolikul.

Reedel ja laupäeval on päikest rohkem näha ning ilm on ka vaiksem. Vaatamata sellele tuleks arvestada vihmahoogudega.

Pühapäeval lisandub taevasse pilvi ja ja kohati sajab hoovihma.

Õhutemperatuur kerkib kõige kõrgemale neljapäeval, mil sooja on 9–15 kraadi, järgnevatel päevadel kuni 13 kraadi. Öised temperatuurid püsivad neljapäeval ja reedel 2–7 kraadi vahel, nädalavahetusel aga võivad langeda kuni 0-ni.

Toimetaja: Merit MaaritsEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.