Teisipäeval sajab vihma ja lörtsi ({{commentsTotal}})

Teisipäeval on Eestis pilves ilm ning aeg-ajalt sajab ka rohkelt vihma ja lörtsi.

Eeloleval ööl on pilves ilm. Ajuti sajab vihma ja lörtsi ning sadu on kohati tugev. Puhub põhja- ja kirdetuul 3-8, Virumaa rannikul puhanguti 12 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 0..+5 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Teisipäeva hommik on pilvine. Sajab vihma, lääne pool ka lörtsi. Puhub põhjakaare tuul 5-10, põhjarannikul puhanguti 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 2 kuni 7 kraadi.

Homme päeval on pilves ilm. Ajuti sajab vihma, sekka võib tulla ka lörtsi. Sadu on kohati tugev. Puhub põhjakaare tuul 5-10, saartel ja rannikul loodetuul puhanguti 14 meetrit sekundis, õhtupoolikul nõrgeneb ning pöördub lõunakaarde. Õhutemperatuur on Lääne-Eestis 2 kuni 7, ida pool 8 kuni 11 kraadi.

Toimetaja: Laur ViirandEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.