Ilm püsib sajune ja jahe ({{commentsTotal}})

Ka homne ilm tuleb sajuhoogudega ja rannikul puhub tugev loodetuul.

Saabuval ööl on Eestis pilves selgimistega ilm, kohati sajab vihma või lörtsi ning kohati võib udu tekkida. Enne südaööd puhub mandril lõuna- ja edelatuul 3 kuni 9 meetrit sekundis, saartel aga pöördub tuul loodesse ja tugevneb. Pärast keskööd pöördub tuul kõikjal järk-järgult loodesse ja tugevneb 6 kuni 12, saartel 10 kuni 15, puhanguti kuni 20 meetrini sekundis. Õhutemperatuur jääb öösel 0 ja +5 kraadi vahele, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul sajab ajuti vihma või lörtsi. Puhub loodetuul 6 kuni 12, saartel ja rannikul puhanguti kuni 18 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on +2 kuni +6 kraadi.

Päeval on pilves selgimistega ilm, aeg-ajalt sajab vihma ja võib tulla ka lörtsi. Õhtupoole alates saartest ilm selgineb. Puhub loodetuul 6 kuni 12, saartel ja rannikul 10 kuni 15, puhanguti kuni 20 meetrit sekundis. Sooja on päeval on 4 kuni 8 kraadi.

Neljapäev tuleb vahelduva pilvisusega, vaiksem ning suurema sajuta. Reedel pilvisus tiheneb ja mitmel pool sajab vihma. Laupäeva öösel ja hommikupoolikul tuleb mitmel pool vihma ja lörtsi, pärastlõunal aga pilvisus hõreneb. Pühapäeva öö on üsna selge ja vaikne ning olulise sajuta. Päeval on pilvi rohkem ja mitmel pool sajab vihma või lörtsi.

Kui reede öösel püsib õhutemperatuur veel plusspoolel, siis edaspidi langeb termomeetrinäit selgema taeva korral miinuspoolele. Päevatemperatuurid kerkivad neljapäeval ja reedel kuni 11 kraadini, nädalavahetusel aga kuni 9 kraadini.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.