Algav nädal on valdavalt tuuline ja sajune ({{commentsTotal}})

Uus nädal on peamiselt tuuline ja sajune ning ilm muutub ka jahedamaks.

Saabuval ööl on Eestis pilves selgimistega ilm ning paljudes kohtades sajab vihma. Puhub edela- ja läänetuul 5 kuni 11, saartel puhanguti kuni 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 2 kuni 5 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Ka hommikul sajab mitmel pool vihma, tuul puhub edelast ja läänest 4 kuni 10, saartel puhanguti 15 meetrit sekundis. Sooja on 3 kuni 6 kraadi.

Päeval päeval püsib pilves selgimistega ilm, mitmel pool sajab vihma, õhtupoolikul aga saju võimalus väheneb. Puhub edela- ja läänetuul 7 kuni 12, saartel ja rannikul puhanguti kuni 17 meetrit sekundis. Sooja on 5 kuni 10 kraadi.

Teisipäeva öösel hakkab alates Lääne-Eestist sadama, päeval levib sadu üle Eesti itta. Kolmapäeval sajab kuni õhtuni ajuti vihma, kuid võimalik on ka lörts.

Teisipäeval puhuv edelatuul pöördub kolmapäevaks loodesse ja tugevneb rannikul ja saartel kuni 20 meetrini sekundis.

Neljapäevaks ilm selgineb ja rahuneb, kuid reede öösel hakkab uuesti sadama nii hoovihma, lörtsi kui ka isegi lund. Samuti tugevneb tuul rannikualadel kuni 20 meetrini sekundis.

Kui teisipäeval on sooja veel 5 kuni 11 kraadi, siis edaspidi kuni 9 kraadi. Öösiti langeb õhutemperatuur paiguti taas alla 0.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.