Ilm hakkab vähehaaval soojenema ({{commentsTotal}})

Reede on olulise sajuta ning lähipäevadel hakkab ilm vähehaaval ka soojenema.

Eeloleval ööl on Eestis vahelduva pilvisusega ilm, hoovihma sajab enamasti Ida-Eestis, hommikuks saju võimalus väheneb. Puhub lõunakaare tuul 3 kuni 10 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on -1 kuni +5 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommik on vähese ja vahelduva pilvisusega ning olulise sajuta. Mandril on tuul muutlik ja nõrk, saartel puhub lõunast 3 kuni 9 meetrit sekundis. Õhutemperatuur tõuseb +2 kuni +7 kraadini.

Päev tuleb vähese ja vahelduva pilvisusega, pärastlõunal võib kohati hoovihma sadada. Puhub muutliku suunaga tuul 1 kuni 7 meetrit sekundis ja sooja on 11 kuni 15, meretuulega rannikul 8 kraadi.

Laupäeval läheb ilm Läänemerel tugevneva kõrgrõhkkonna toel Eesti lääneosas kuivemaks, ida pool püsib hoovihma võimalus. Öö on jahe ja kohati 0-kraadise õhutemperatuuriga, hommik võib olla udune ja päevamaksimumid tõusevad kuni 14 kraadini.

Järgnevatel päevadel püsib Eesti kohal nõrk kõrgrõhuala, mis ööd ja hommikud jahedana hoiab, kuid päeval meie silma päikesega rõõmustab. Pärastlõunasel ajal võib mõnel pool mõnest rünkpilvest ka rünksajupilv kasvada. Soojust tuleb päev-päevalt juurde. Öökülma oht väheneb ning uuel nädalal tõuseb õhutemeperatuur juba paljudes kohtades +15 kraadist kõrgemale.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.