Nädal jätkub sooja kevadilmaga ({{commentsTotal}})

Homme võib mõnel pool veel hoovihma tulla, kuid nädala teine pool on päikeseline ja toob soojale lisa.

Eeloleval ööl on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm, kohati võib tekkida udu. Puhub valdavalt põhjakaare tuul 1 kuni 7 meetrit sekundis ja õhutemperatuur on 2 kuni 8, maapinnal kohati 0 kuni -2 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommik on rahulik, sajuta ja enamasti selge. Lõuna-Eestis võib kohati udu olla. Õhutemperatuur on 8 kuni 11 kraadi.

Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, kohati võib sadada hoovihma. Puhub valdavalt põhjakaare tuul 2 kuni 7 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 15 kuni 20, meretuulega rannikul kuni 12 kraadi.

Neljapäeva ööks saab taevas taas selgeks, temperatuur on õhus plusspoolel, maapinnal 0 lähedane. Päev võib mõnest pilverüngast üksiku sajuhoo anda. Sooja on 20 kraadi ümber.

Reedest alates kuni nädala lõpuni on ööd selged ja napis plussis, maapinnal langeb 0 kraadi lähedale. Päeval on päikest ja sooja tuleb ka juurde - temperatuur kerkib 20 kraadi ümbrusesse, nädalavahetusel paar-kolm kraadi ülegi.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.