Ilus ilm püsib ({{commentsTotal}})

Homme on sarnaselt tänasele ilus kevadilm.

Eeloleval ööl on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm, puhub muutliku suunaga tuul 1 kuni 7 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on +3 kraadist +8 kraadini, maapinnal kohati 0 kuni -2 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul on selge ja vaikne ilm, termomeetrinäidud jäävad 8 ja 12 kraadi vahele.

Päeval on selge või vähese pilvisusega sajuta ilm, puhub valdavalt põhja- ja loodetuul 1 kuni 7 meetrit sekundis. Sooja on oodata 14 kraadist saartel kuni 22 kraadini sisemaal.

Järgnevad pakuvad stabiilselt suvist soojust ning päikselist ilma. Kuni uue nädala alguseni püsib selge või vähese pilvisusega sajuta ilm, tuul on enamasti muutliku suunaga ning püsib kõigil päevadel nõrk. Õhutemperatuur on aga tasapisi tõusmas - päevased maksimumid ulatuvad üle 20 kraadi, esmaspäeval võib termomeeter tõusta kuni 24 kraadini.

Öösiti on õhusooja 3 kuni 10 kraadini, vaid ööl vastu reedet võib maapinnal ka kergelt alla nulli langeda.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.