Pühapäev on päikeseline, sooja tuleb kuni 16 kraadi ({{commentsTotal}})

Lähipäevade ilmad ei ole enam lihtsalt kevadised, vaid annavad juba suve mõõdu välja.

Volbriöö tuleb Eestis vähese pilvisusega ja kuiv, puhub muutliku suunaga tuul 1 kuni 7 meetrit sekundis. Tuul on nõrk ja muutliku suunaga. Õhutemperatuur on -1 kraadist +5 kraadini, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Ka hommikul on ilm vähese ja vahelduva pilvisusega ning sajuta. Tuul on nõrk ja muutliku suunaga ning õhusooja 4 kuni 9 kraadi.

Päeval on ilm muutliku pilvisusega ja olulise sajuta. Puhub muutliku suunaga tuul 1 kuni 7 meetrit sekundis ning sooja on 12 kuni 16 kraadi, vaid meretuulega rannikul ei pruugi termomeetri näit paiguti +10 kraadist kõrgemale tõusta.

Mai algus pakub sel aastal erakordselt meeldivaid ilmaolusid, sest tuul on peaaegu olematu, pilvi vähevõitu ning seetõttu särab enamuses ajast taevas päike ja kerget hoovihma võib sadada vaid üksikutes kohtades.

Õhtumperatuur tõuseb iga päevaga kraadikese võrra kõrgemale - kui esmaspäeval on sooja keskmiselt 14 kraadi, siis neljapäeval juba 17. Päeva maksimumid tõusevad aga suure tõenäosusega 20 kraadi ringi.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.