Nädalavahetus on veel kevadine, uus nädal aga märksa soojem ({{commentsTotal}})

Nädalavahetuse ilm püsib kevadine ja kohati võib sadada hoovihma.

Eeloleval ööl on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm, Ida-Eestis võib sadada hoovihma ning mõnel pool tekib udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1 kuni 7 meetrit sekundis ning õhutemperatuur jääb öötundidel 1 külma- ja 5 soojakraadi piiresse, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommik on selge või vähese pilvisusega, vaid Kirde-Eestis on pilvi rohkem ning kohati võib sadada ka hoovihma. Mõnel pool võib olla udu. Tuul on nõrk ja muutliku suunaga. Varastel hommikutundidel on õhk veel jahe, kuid kella 8-ks tõuseb juba 3 kuni 8 soojakraadini.

Päeval on ilm vähese ja vahelduva pilvisusega ning kohati võib ka hoovihma sadada. Puhub muutliku suunaga tuul 1 kuni 7 meetrit sekundis, pärastlõunal pöördub aga idakaarde ja veidi tugevneb. Õhusooja on oodata 11 kuni 16, meretuulega rannikul aga 8 kraadi.

Edasi läheb ilm aga juba märksa soojemaks, sest järgmisel nädala jõuab Eestisse soojalaine ning õhutemperatuur tõuseb kuni 20 soojakraadini. Ka öösiti ei tohiks termomeetri näit siis enam miinuspoolele langeda. Kohatine hoovihma võimalus jääb küll püsima, kuid suurem osa päevast paistab siiski päike ja ka tuul ei ole tugev.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.