Neljapäev tuleb päikesepaisteline ja sajuta ({{commentsTotal}})

Homme on Eesti kohal kuiv, kuid jahe õhk. Päevane päike teeb siiski kõik, mis suudab, kuid 20 kraadine soojus võib jääda püüdmata.

Eeloleval ööl on Eestis selge või vähese pilvisusega kuiv ilm. Puhub idakaare tuul 1–7 m/s. Õhutemperatuur on -1 kuni 5 kraadini, rannikul on sooja kuni 8 kraadi, maapinnal langeb temperatuur kohati -5 kraadini.

Hommik on selge või vähese pilvisusega ja sajuta. Puhub nõrk idakaare tuul. Õhutemperatuur tõuseb kella 8 paiku 5–10 kraadini.

Päev tuleb päikesepaisteline ja sajuta. Puhub idakaare tuul 2–7, põhjarannikul puhanguti kuni 11 m/s. Sooja tuleb 14–19 kraadi.

Reedel taandub kõrgrõhuala ida poole ning merelt läheneb madalrõhulohk. Öö on vaikne ja jahe ning maapinna lähedal veel 0-kraadise temperatuuriga, õhus enam miinuskraadide ohtu pole, seda enam, et kagusse pöörduv tuul hakkab siia soojemat õhku tooma. Päeval lisandub pilvi ning madalrõhulohu mõjul sajab Eesti edelaosas kohati hoovihma. Mõõdukas kagutuul kannab sooja juurde ning päevamaksimumid tõusevad kõikjal üle 15, sisealadel ka üle 20 kraadi.

Laupäeval ja pühapäeval asub madalrõhkkonna keskpunkt Läänemerel, Venemaal püsib samal ajal kõrgrõhuala. Ilmaolud võivad jaotuda nii, et Lääne-Eestis sajab hoovihma, Ida pool on suurem tõenäosus kuivemale ilmale. Õhumass on Eesti kohal üsna soe ning öine õhutemperatuur jääb 6 ja 12 kraadi vahele, päeval on sajupilvede all sooja 14–19 kraadi, ida pool, kus päikest rohkem ja õhk kuivem, tõuseb õhutemperatuur üle 20 kraadi.

Toimetaja: Merit MaaritsEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.