Reede tuleb vähese ja vahelduva pilvisusega ({{commentsTotal}})

Praeguse ilmaprognoosi järgi tuleb nüüd välja minnes päikeseprillide asemel hoopis vihmavarju järele haarata.

Eeloleval ööl on selge ja vähese pilvisusega kuiv ilm. Puhub ida-ja kagutuul 5–10 m/s. Õhutemperatuur on 0–11 kraadini, maapinnal võib kohati kuni 2 kraadi külma tulla.

Homme hommikul on vähese või vahelduva pilvisusega ilm. Puhub idakaare tuul 2–7 m/s. Termomeetrinäidud jäävad 8–14 kraadi vahele.

Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Enamasti saartel võib kohati hoovihma sadada. Puhub ida- ja kagutuul 3–9 m/s. Sooja on homme veidi rohkem oodata kui täna oli ehk 16–22 kraadi.

Laupäeval sajab mitme pool vihma. Saju intensiivsus on suurem Lääne-Eestis. Sooja tuleb keskmiselt 17 kraadi ringis.

Pühapäeval sajab hoovihma peamiselt Lääne-Eestis, Ida-Eestis möödub päev suurema sajuta. Sooja on oodata 15–23 kraadi.

Esmaspäeval sajab mitmel pool hoovihma ning sooja on keskmiselt 15 kraadi ringis.

Teisipäeval on vahelduva pilvisusega ilm ning kohati võib sadada hoovihma. Õhutemperatuur on 17 kraadi ümber. Kõigil päevadel puhub peamiselt nõrk kagutuul.

Toimetaja: Merit MaaritsEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.