Homsest algab suhteliselt soe ja niiske periood ({{commentsTotal}})

Õhutemperatuur jääb homme Baltimaade lääneosas 20-st soojakraadist madalamale, idaosas tõuseb aga kuni 23 kraadini.

Pikalt Ida-Euroopas ilma kujundanud kõrgrõhuala nõrgeneb ja meiegi ilma kuiva hoidnud kõrgrõhkkonna kese taandus Loode-Venemaale.

Läänemeremaade ilma hakkavad nüüd rohkem mõjutama meid ümbritsevad madalrõhkkonnad, millest üks pöörleb Norra looderannikul ja teine liigub Poola kohale. Viimase lohus tekib Läänemere keskosa kohal osatsüklon, mis liigub aeglaselt edasi põhja poole.

Sellega seotud tihedam sajutsoon jääb aga merele, ning vihma sajab peamiselt Läänemere idarannikul. Õhutemperatuur jääb homme Baltimaade lääneosas 20-st soojakraadist madalamale, idaosas tõuseb aga kuni 23 kraadini.

Öösel on vahelduva pilvisusega ilm. Lääne-Eestis on pilvi rohkem ja kohati sajab hoovihma. Puhub kagu- ja idatuul 4-10 m/s. Õhusooja on 7 kuni 12, Lääne-Eestis kuni 14 kraadi.

Laupäeva hommikul on pilves selgimistega ilm. Lääne-Eestis sajab kohati vihma ja paiguti võib sadu olla tugev. Ida-Eestis püsib ilm aga vahelduva pilvisusega ja kuiv. Puhub mõõdukas kagu- ja idatuul ning õhusooja on 10-st 14 kraadini.

Päev tuleb pilves selgimistega. Paljudes kohtades sajab vihma, saartel on sadu kohati ka tugev. Ida-Eestis on saju võimalus aga endiselt väike. Puhub kagu- ja idatuul 5-10, puhanguti 13 m/s. Õhutemperatuur on 14 kuni 19, Ida-Eestis kuni 23 kraadi.

Pühapäeval on Lääne-Eestis ilm vihmasem, ida pool aga kuivem. Puhub mõõdukas kagutuul ning sooja on öösel 12 ja päval 19 kraadi.

Esmaspäeval sajab hoovihma juba ehk üle Eesti. Alates teisipäevast jääb aga saju võimalus taas vähemaks.

Tuul on uuel nädalal nõrk, öökülma ohtu pole, kuid ka päevasooja on mõõdukalt alla 20 kraadi.

Toimetaja: Greete PalmisteEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.