Vihmane ilm püsib ja suureneb äikese tõenäosus ({{commentsTotal}})

Lähipäevad on võrdlemisi vihmased ja suureneb äikese võimalus.

Eeloleval ööl on pilves selgimistega ilm, Lääne-Eestis sajab vihma, kohati on sadu tugev ja võib olla ka äikest. Kõige väikesem on vihma võimalus idapoolsetes maakondades. Puhub kagutuul, saarte läänerannikul põhjakaare tuul 4 kuni 10 meetrit sekundis. Õhusooja on öötundidel 8 kuni 14 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Ka hommikul sajab Lääne-Eestis mitmel pool vihma. Ida-Eestis on ilm aga valdavalt kuiv. Sooja on 10 kraadist 14-ni.

Päev tuleb pilves selgimistega. Paljudes kohtades sajab vihma, on äikeseoht ja saartel on sadu kohati tugev. Ida-Eestis on saju võimalus väike, kuid õhtul võib ka seal kohati hoovihma tulla. Tuul puhub kagust, saartel aga põhjakaarest 5 kuni 10 meetrit sekundis. Sooja on oodata 15 kuni 20, Ida-Eestis kuni 23 kraadi.

Esmaspäeval sajab vihma juba üle Eesti ning õhutemperatuur jääb pilvisema taeva all 20 kraadist madalamale. Üsna sarnane on ilm ka teisipäeval, kuid alates kolmapäevast hoovihma võimalus väheneb, taevas selgineb ning tasapisi hakkab tõusma ka õhutemperatuur. Tuul puhub järgmisel nädalal valdavalt lõunakaarest ja on suhteliselt rahulik.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.