Uus nädal toob mitmele poole hoovihma ({{commentsTotal}})

Lähipäevadel vaheldub päikesepaiste hoovihmadega.

Saabuval ööl on Eestis pilves selgimistega ilm ja mitmel pool sajab hoovihma. Tuul puhub valdavalt kagust tugevusega 2 kuni 8 meetrit sekundis. Sooja on öösel 7 kuni 12 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul sajab mitmel pool hoovihma. Puhub mõõdukas lõunakaare tuul ja sooja on 8 kuni 12 kraadi.

Päeva on muutliku pilvisusega ilm, paiguti tuleb hoovihma. Puhub valdavalt kagutuul 2 kuni 8 meetrit sekundis ja sooja on 13 kuni 18 kraadi.

Teisipäevast kuni neljapäevani püsib vahelduva pilvisusega ilm. Sekka päiksepaistele sajab kohati hoovihma. Puhuma jääb mõõdukas lõunakaare tuul, mis hakkab nädala lõpu poole aegamööda tugevnema. Reedel tuleb taevasse pilvi juurde ja hoovihma sajab juba mitmel pool.

Päevased õhutemperatuurid aga hakkavad uuel nädalal taas kerkima - kui teisipäeval on sooja 13 kuni 18 kraadi, siis reedel tõusevad maksimumid kuni 21 soojakraadini. Ka öised õhutemperatuurid püsivad teisipäeval ja reedel kindlat plusspoolel. Kolmapäeva ja neljapäeva öösel aga võivad termomeetrinäidud langeda maapinnal 0-ni või isegi alla selle.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.