Nädalavahetus toob 20-kraadise sooja ({{commentsTotal}})

Kuigi nädalavahetus toob endaga sooja kuni 20 kraadi jääb homme temperatuur napilt alla selle.

Homne hommik on vähese pilvisusega ja sajuta. Tuul on muutlik ja nõrk. Sooja on 8 kuni 12 kraadi.

Päev tuleb vahelduva pilvisusega ja peamiselt sajuta. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 meetrit sekundis. Sooja on 14 - 19 kraadi.

Laupäeval jääb Eesti kohale kuiv kõrgrõhuvöönd, kuid Venemaalt lähemale nihkuva madalrõhkkonna servast võib päeval Ida-Eestisse vihmahooge siiski jõuda.

Öösel on õhus sooja 3-9 kraadi, maapinna lähedal võib veel öökülma olla. Päev tuleb eelnevaist veidi soojem ning mõnel pool püüab termomeeter kinni ka 20 kraadise näidu.

Pühapäeval püsime sama madalrõhuala servas, kus päevasel ajal võib areneda hoovihmapilvi. Õhumass soojeneb veidi ning maapinnalähedane öökülmaoht väheneb, õhus ei tohiks temperatuur +5 kraadist madalamale langeda. Päev toob sooja keskmiselt 18, maksimaalselt kuni 21 kraadi.

Toimetaja: Aleksander KrjukovEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.