Homne ilm tuleb kõrgrõhuharjal päikseline ja soe ({{commentsTotal}})

Kui Lääne-Eestis paistis täna päike, siis Ida-Eestis oli ilm pilvisem ja Ida-Virumaal tuli hommikul isegi vihma. Homme aga peaksid ilmaolud kõikjal ühtlustuma, kuna Läänemere ümbruses kujundab ilma kõrgrõhuhari, mis liigub Baltimaade kohal ja hoiab ilma Baltimaades sajuta.

Saabuval ööl on Eestis vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Paiguti võib tekkida udu. Puhub lääne- ja loodetuul 3 kuni 9, Ida-Eestis kuni 11 m/s. Õhutemperatuur on kolm kuni üheksa, maapinna lähedal kohati null kraadi.

Homme hommikul on selgemapoolne ja kuiv. Tuul puhub läänest ja loodest 2 kuni 7, põhjarannikul puhanguti 9 m/s. Sooja on 10 kuni 14 kraadi.

Homme päeval on meil vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati võib hoovihma sadada. Puhub lääne- ja loodetuul 3 kuni 9, põhjarannikul kuni 11 m/s. Sooja on sisemaal 18 kuni 22, rannikul kohati 16 kraadi.

Nädala alguses püsib Eestis päiksepaisteline ja rahulik ilm. Hoovihma võib tulla teisipäeval Lõuna-Eestis ja kolmapäeval ka mujal. Neljapäeval muutub ilm pilvisemaks ja tuulisemaks ning seega kasvab ka sajuhoogude võimalus.

Toimetaja: Allan RajaveeEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.