Laupäeval on ilm peamiselt kuiv ja päikeseline, Ida-Eestis võib sadada hoovihma ({{commentsTotal}})

Ilm läheb aina soojemaks ja homme ulatub õhutemperatuur valdavalt 20 kraadi lähedale.

Saabuval ööl on Eestis selge või vähese pilvisusega sajuta ilm, paiguti võib tekkida udu. Puhub loode- ja põhjatuul 3 kuni 9, saartel muutliku suunaga tuul 1 kuni 5 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 3 kuni 9 kraadi, maapinna lähedal kohati 0 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul on taevas Lääne-Eestis enamasti selge ja ilm sajuta. Ida pool aga on pilvi rohkem ja kohati sajab vihma. Puhub läänekaare tuul 3 kuni 9 meetrit sekundis ja sooja on 12 kuni 15 kraadi.

Päeval jääb Lääne-Eestis püsima vähese pilvisusega ning kuiv ilm. Ida-Eestis aga tuleb pilves selgimistega ilm ja kohati sajab hoovihma. Puhub valdavalt lääne- ja loodetuul 4 kuni 10 meetrit sekundis. Sooja on 16 kuni 21, rannikul kohati 14 kraadi.

Järgnevatel päevadel püsib valdavalt vähese ja vahelduva pilvisusega ning mõõduka tuulega ilm. Kui pühapäeval võib kohati tulla hoovihma, siis esmaspäev püsib kuiv. Teisipäeval kasvab Lõuna-Eestis hoovihma võimalus, mujal aga on ilm sajuta.

Kolmampäeva öösel aga hakkab alates Põhja-Eestist vihma sadama. Hommikupoolikul jätkub vihmahoogusid mitmele poole ning pärastlõunal peaks sadu lakkama.

Õhutemperatuurid aga näitavad kasvutrendi - kui pühapäeva öösel on sooja 5 kuni 11 ja päeval 16 kuni 22 kraadi, siis teisipäeval kerkib õhutemperatuur juba kuni 24 kraadini. Kolmapäeval tuleb taas natuke jahedam.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.