Ilm läheb tasapisi taas soojemaks ({{commentsTotal}})

Kuigi eeloleval ööl võib veel öökülma olla, läheb ilm tasapisi taas soojemaks.

Saabuval ööl on Eestis selge või vähese pilvisusega ja sajuta ilm, kohati tekib udu. Puhub muutliku suunaga tuul 1 kuni 6 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on +1 kuni +6, rannikul kohati +8 kraadi, maapinnal aga langeb 0 kuni -4 kraadini, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Ka hommikul on ilm valdavalt selge ning kuiv. Kohati võib olla udu. Puhub nõrk muutliku suunaga tuul. Sooja on hommikul 8 kuni 12 kraadi.

Päeval püsib vähese ja vahelduva pilvisusega ning peamiselt sajuta ilm. Puhub muutliku suunaga tuul 2 kuni 7 meetrit sekundis. Sooja on 13 kuni 18 kraadi.

Neljapäev tuleb vahelduva pilvisusega ja kohati sajab hoovihma. Reedel ja laupäeval on ilm taas pilvisem. Pühapäeval jääb pilvi vähemaks, kuid vihmahoogudega tuleb ikkagi arvestada. Muidu mõõdukas ja muutliku suunaga tuul tugevneb korraks neljapäeva õhtul ja siis taas nõrgeneb. Laupäeval keerab tuul läände ja tugevneb.

Ilm aga muutub tasapisi soojemaks. Kui neljapäeval jäävad termomeetrinäidud 14 ja 19 kraadi vahele, siis pühapäeval on sooja 16 kuni 22 kraadi. Samuti muutuvad ööd taas soojemaks.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.