Reedel sajab mitmel pool vihma ({{commentsTotal}})

Ilmajaama teatel sajab reedel mitmel pool vihma ning mõnes Eestis paigas võib esineda ka äikest.

Eeloleval ööl on Eestis vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma. Saju võimalus on suurem Ida-ja Lõuna-Eestis. Mandril on udu või uduvinet. Puhub põhjakaare tuul 3-10 meetrit sekundis. Sooja on 12..18 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Reede hommik on muutliku pilvisusega ning idas ja lõunas vihmahoogudega. Puhub põhjakaare tuul 4-10 meetrit sekundis. Sooja on 16..19 kraadi.

Päev on vahelduva pilvisusega. Mitmel pool, peamiselt Ida- ja Lõuna-Eestis sajab hoovihma. Pärastlõunal on Kagu-Eestis äikese võimalus. Puhub põhjakaare tuul 3-9 meetrit sekundis. Sooja on 18..24 kraadi.

Õhtu on muutliku pilvisusega, ida- ja lõuna pool vihmahoogudega ning kohati võimaliku äikesega. Puhub põhjakaare tuul 2-7 meetrit sekundis. Sooja on 18 kuni 21 kraadi.

Toimetaja: Laur ViirandTeadlased meeleavaldusel: pole selgust, kes, mida ja miks nõuab

Laupäeval tulevad enam kui 500 linnas üle maailma tänavatele sajad tuhanded teadussõbrad ja teadlased, et näidata oma toetust teadusele ja teaduspõhistele otsustele. Kuigi marsi korraldajate sõnul on tegu rangelt toetusmeeleavaldusega, kumab paljude osalejate kommentaaridest soov tõrjuda teadusvastast maailmavaadet.

Uuendatud: 12:18 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.