Reedel sajab mitmel pool vihma ({{commentsTotal}})

Ilmajaama teatel sajab reedel mitmel pool vihma ning mõnes Eestis paigas võib esineda ka äikest.

Eeloleval ööl on Eestis vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma. Saju võimalus on suurem Ida-ja Lõuna-Eestis. Mandril on udu või uduvinet. Puhub põhjakaare tuul 3-10 meetrit sekundis. Sooja on 12..18 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Reede hommik on muutliku pilvisusega ning idas ja lõunas vihmahoogudega. Puhub põhjakaare tuul 4-10 meetrit sekundis. Sooja on 16..19 kraadi.

Päev on vahelduva pilvisusega. Mitmel pool, peamiselt Ida- ja Lõuna-Eestis sajab hoovihma. Pärastlõunal on Kagu-Eestis äikese võimalus. Puhub põhjakaare tuul 3-9 meetrit sekundis. Sooja on 18..24 kraadi.

Õhtu on muutliku pilvisusega, ida- ja lõuna pool vihmahoogudega ning kohati võimaliku äikesega. Puhub põhjakaare tuul 2-7 meetrit sekundis. Sooja on 18 kuni 21 kraadi.

Toimetaja: Laur ViirandVikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.