Reedel sajab mitmel pool vihma ({{commentsTotal}})

Ilmajaama teatel sajab reedel mitmel pool vihma ning mõnes Eestis paigas võib esineda ka äikest.

Eeloleval ööl on Eestis vahelduva pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma. Saju võimalus on suurem Ida-ja Lõuna-Eestis. Mandril on udu või uduvinet. Puhub põhjakaare tuul 3-10 meetrit sekundis. Sooja on 12..18 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Reede hommik on muutliku pilvisusega ning idas ja lõunas vihmahoogudega. Puhub põhjakaare tuul 4-10 meetrit sekundis. Sooja on 16..19 kraadi.

Päev on vahelduva pilvisusega. Mitmel pool, peamiselt Ida- ja Lõuna-Eestis sajab hoovihma. Pärastlõunal on Kagu-Eestis äikese võimalus. Puhub põhjakaare tuul 3-9 meetrit sekundis. Sooja on 18..24 kraadi.

Õhtu on muutliku pilvisusega, ida- ja lõuna pool vihmahoogudega ning kohati võimaliku äikesega. Puhub põhjakaare tuul 2-7 meetrit sekundis. Sooja on 18 kuni 21 kraadi.

Toimetaja: Laur ViirandNATO riigijuhtide ühiuspildil istub Jüri Ratas Donald Trumpi taga Alexis Tsiprase ja Andrzej Duda vahel.
Ratas vestles Trumpiga
Uuendatud: 09:14 
SaatevigadSaatevigad
Vaata "Pealtnägija" lõppenud hooaja naljakamaid apsakaid

Sel nädalal pani ETV uuriva ajakirjanduse lipulaev "Pealtnägija" oma hooajale punkti, et juba sügisel jälle teleekraanil tagasi olla.

Eurod.Eurod.
Ülevaade: viimaste aastate palgatõusud avalikus sektoris

Riigieelarve strateegia näeb ette, et eeloleva nelja aastaga tõuseb keskvalitsuse töötajate palk 2,5 protsenti, kuid Isamaa ja Res Publica Liidu esimehevahetuse järel on tekkinud võimalus, et see jääb ära. Viimati kerkis riigiasutuste palk valitsuse otsusega aastal 2015.