Kolmapäeval veel märkimisväärset ilmamuutust oodata pole ({{commentsTotal}})

Kolmapäeval veel märkimisväärset ilmamuutust oodata pole, kuna öösel liigub madalrõhkkond otse üle Eesti. Vihmasajud küll jätkuvad, kuid sademete hulk on teisipäevaga võrreldes juba väiksem.

Tsükloni servas tugevneb tuul ning meie rannikul ulatuvad puhangud kuni 20 meetrini sekundis ja õhutemperatuuri maksimumid jäävad sajupilvede all vaid 15 kraadi ringi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Päeval on taevas valdavalt pilves ning aeg-ajalt sajab ka vihma. Õhusooja on homseks päevaks oodata 13-17 kraadini.Vikerraadio 50
Üleskutse: joonistame Vikerraadio maailmakaardi

Vikerraadio tähistab 3. aprillil 50. sünnipäeva. Suurte pidustuste saatel tahab raadio panna maailmakaardile enda fännid. Selleks oodatakse tervitusi kogu maailmast tekstis, videos või fotos aadressile viker@err.ee.

BLOGI
Paastupäevik | kirjutab Allan: patuga pooleks paastudes

Novaatori paastueksperiment on jõudnud 22. päevani. Selles paastupäeviku sissekandes jagab katsealune Allan oma viimase kahe nädala paastukogemust, mis tema hinnangul on olnud äärmiselt valgustav ning kogemuste rohke.

BLOGI
Ela kaasa! Kukerpillid otsivad kolme nädala jooksul Ameerikast oma juuri

Aprilli alguses tähistab ansambel Kukerpillid 45. sünnipäeva ning selleks puhuks võtavad nad ette kolmenädalase reisi Ameerikasse, et uurida cajun-muusika juuri. Menu hoiab õpperetkel pidevalt silma peal ning vahendab videosid, pilte ja reisiteekonda.