Neljapäeval vihmane ilm jätkub ({{commentsTotal}})

Ilmajaama teatel jätkub ka neljapäeval vihmane ilm.

Eeloleval ööl on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma. Puhub ida- ja kagutuul 5-11, saartel ja rannikul puhanguti kuni 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 10 kuni 15 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Neljapäeva hommikul on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab hoovihma. Termomeetrinäidud jäävad 12 ja 16 kraadi vahele.

Päeval on vahelduva pilvisusega ilm ja sajab hoovihma. Puhub ida- ja kagutuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 14 meetrit sekundis. Sooja tuleb 18 kuni 20 kraadi.

Õhtul on muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, kohati võib sadu olla tugev. Õhusooja on 16 kuni 19 kraadi.

Toimetaja: Laur ViirandNATO riigijuhtide ühiuspildil istub Jüri Ratas Donald Trumpi taga Alexis Tsiprase ja Andrzej Duda vahel.
Ratas vestles Trumpiga
Uuendatud: 09:14 
SaatevigadSaatevigad
Vaata "Pealtnägija" lõppenud hooaja naljakamaid apsakaid

Sel nädalal pani ETV uuriva ajakirjanduse lipulaev "Pealtnägija" oma hooajale punkti, et juba sügisel jälle teleekraanil tagasi olla.

Eurod.Eurod.
Ülevaade: viimaste aastate palgatõusud avalikus sektoris

Riigieelarve strateegia näeb ette, et eeloleva nelja aastaga tõuseb keskvalitsuse töötajate palk 2,5 protsenti, kuid Isamaa ja Res Publica Liidu esimehevahetuse järel on tekkinud võimalus, et see jääb ära. Viimati kerkis riigiasutuste palk valitsuse otsusega aastal 2015.