Neljapäeval vihmane ilm jätkub ({{commentsTotal}})

Ilmajaama teatel jätkub ka neljapäeval vihmane ilm.

Eeloleval ööl on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab vihma. Puhub ida- ja kagutuul 5-11, saartel ja rannikul puhanguti kuni 14 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 10 kuni 15 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Neljapäeva hommikul on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab hoovihma. Termomeetrinäidud jäävad 12 ja 16 kraadi vahele.

Päeval on vahelduva pilvisusega ilm ja sajab hoovihma. Puhub ida- ja kagutuul 5-10, rannikul puhanguti kuni 14 meetrit sekundis. Sooja tuleb 18 kuni 20 kraadi.

Õhtul on muutliku pilvisusega ilm. Mitmel pool sajab hoovihma, kohati võib sadu olla tugev. Õhusooja on 16 kuni 19 kraadi.

Toimetaja: Laur ViirandTeadlased meeleavaldusel: pole selgust, kes, mida ja miks nõuab

Laupäeval tulevad enam kui 500 linnas üle maailma tänavatele sajad tuhanded teadussõbrad ja teadlased, et näidata oma toetust teadusele ja teaduspõhistele otsustele. Kuigi marsi korraldajate sõnul on tegu rangelt toetusmeeleavaldusega, kumab paljude osalejate kommentaaridest soov tõrjuda teadusvastast maailmavaadet.

Uuendatud: 12:18 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.