Ööl vastu neljapäeva võib tulla öökülma ({{commentsTotal}})

Saabuv ja kohati udune öö võib maapinnal tuua öökülma, õhusooja on 3-9 kraadi.

Neljapäeva hommikul on selge või vähese pilvisusega, Loode-Eestis aga pilves selgimistega ja sajuta ilm. Kohati on udu. Sooja on 5 kuni 10 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Neljapäeva päeval pilvisus tiheneb ja õhtu poole sajab kohati vähest vihma. Sooja on siiski mõõdukalt, 15 kuni 19 kraadi.Teadlased meeleavaldusel: pole selgust, kes, mida ja miks nõuab

Laupäeval tulevad enam kui 500 linnas üle maailma tänavatele sajad tuhanded teadussõbrad ja teadlased, et näidata oma toetust teadusele ja teaduspõhistele otsustele. Kuigi marsi korraldajate sõnul on tegu rangelt toetusmeeleavaldusega, kumab paljude osalejate kommentaaridest soov tõrjuda teadusvastast maailmavaadet.

Uuendatud: 12:18 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.