Ka teisipäeval tuleb kuni 20 kraadi sooja ({{commentsTotal}})

Eeloleval ööl on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm, mitmel pool on udu ning õhutemperatuur jääb vahemikku 6-11, rannikul paiguti kuni 14 kraadi.

Teisipäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Ennelõunal püsib kohati udu. Õhutemperatuur on 16 kuni 20 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".Teadlased meeleavaldusel: pole selgust, kes, mida ja miks nõuab

Laupäeval tulevad enam kui 500 linnas üle maailma tänavatele sajad tuhanded teadussõbrad ja teadlased, et näidata oma toetust teadusele ja teaduspõhistele otsustele. Kuigi marsi korraldajate sõnul on tegu rangelt toetusmeeleavaldusega, kumab paljude osalejate kommentaaridest soov tõrjuda teadusvastast maailmavaadet.

Uuendatud: 12:18 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.