Ilm läheb vaiksemaks ja kuivemaks ({{commentsTotal}})

Lähipäevade ilm on olulise sajuta ning tuul vaibub.

Eeloleval ööl on pilves selgimistega ilm, kohati võib sadada vähest vihma ja on udu. Puhub valdavalt läänekaare tuul 1 kuni 7 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 1 kuni 6, rannikul kuni 11, maapinnal langeb kohati aga 0 või ka -2 kraadini, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul on pilves selgimistega ja olulise sajuta ilm, kohati võib olla aga udu. Läänekaaretuul on nõrk ning õhusooja on 1 kuni 6, meretuulega rannikul 8 kuni 13 kraadi.

Päeva peale pilvisus hõreneb ja ilm on kuiv. Edela- ja lõunatuul puhub 2 kuni 8, rannikul puhanguti kuni 12 meetrit sekundis. Sooja on oodata 12 kraadist 17-ni.

Ka esmaspäeval ja teisipäeval peaks ilm püsima veel olulise sajuta. Tuul on rahulik ja päevasooja on keskmiselt 15 kraadi. Kolmapäeval laieneb aga madalrõhkkonna serv üle Eesti. Öö on veel põhiliselt sajuta, vaid saartele võivad jõuda esimesed vihmapilved. Päeva peale liigub tihe sajuala ka mandrile. Edela- ja lõunatuul tugevneb sisemaal iiliti 15, rannikul 20 meetrini sekundis. Sooja on öösel 7, päeval 13 kraadi ringis.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.