Homme tuleb viimane vihmavaba päev ({{commentsTotal}})

Justkui heastades vihmaseid suvepäevi, pakub loodus nüüd ilmailu.

Tänased maksimumid tõusid 20 kraadini ja päikegi tuli välja. Homne ilm on ka rahulik, aga viimast päeva.

Atlandi ookean muutub järjest tormilisemaks. Üle ookeani on tulekul endine troopiline torm Karl, mis on nüüdseks jõudnud keset ookeani, teisalt tuleb Gröönimaa kohalt külm, mis toob tormi ja rohkelt vihma.

Öösel tekib laialdaselt udu, mis on hommikul visa hajuma, sest tuulel jõudu pole. Öösel on sooja 4-9 kraadi, rannikul 13 kraadi.

Taevas on homme pilvine, üksnes lääne pool on lootust pilvede hajumisele. Puhub valdavalt läänekaare tuul 2-7, õhtul saartel kuni 9 m/s, sooja tuleb 16-17 kraadi. Tuul püsib nõrk õhtuni, seejärel hakkab saartel tugevnema.

Kolmapäevaks tõuseb tuul tugevaks, sadu jõuab hommikul saartele, päeval mandrile ja õhtuks Peipsi äärde. Sooja tuleb 14-15 kraadi.

Neljapäeva öö hakul tihedam sadu eemaldub ja kuni lõunani on vihma võimalus väiksem. Pärastlõunal jõuab uus sadu saartele ja õhtuks laieneb üle Eesti. Edelatuul puhub 17, rannikul 20 m/s. Õhk on soe, kraade 15 ümber.

Reedel oleme jõulise tsükloni haardes. Edelatuul on väga tugev, puhanguid on sisemaal kuni 18, saartel ja rannikul kuni 25 m/s. Õhusooja püsib ikka 15 kraadi ümber.

Laupäeval on sajuhooge harvem ja tuul annab päeval tasapisi järele. Õhk on kraad-paar reedest jahedam.

Toimetaja: Merilin PärliEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.