Homme läheb ilm sajusemaks ja tuulisemaks ({{commentsTotal}})

Lähipäevad on vihmased ja rannikul ka tormised.

Saabuval ööl on Eestis muutliku pilvisusega ja olulise sajuta ilm, mitmel pool tekib udu. Puhub edela- ja lõunatuul 3 kuni 9 meetrit sekundis, vastu hommikut hakkab Lääne-Eestis tuul tugevnema. Õhutemperatuur on 6 kuni 12 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul on pilves selgimistega ja olulise sajuta ilm, Ida-Eestis võib olla udu. Puhub edela- ja lõunatuul 3 kuni 9, Lääne-Eestis 6 kuni 12, saartel puhanguti 14 kuni 17 meetrit sekundis. Sooja on hommikul 8 kuni 13 kraadi.

Päeval pilvisus tiheneb ja vihmasadu levib läänest itta. Puhub lõuna- ja kagutuul 5 kuni 12 meetrit sekundis, saartel ja rannikul 9 kuni 14, puhanguti kuni 20 meetrit sekundis. Õhtuks pöördub tuul Lääne-Eesti saartel edelasse ja nõrgeneb. Sooja on päeval 12 kuni 16 kraadi.

Järgneval kolmel päeval sajab mitmel pool vihma ja lõõtsuvad tormituuled. Tuuleiilid võivad rannikul ja saartel ulatuda neljapäeval ja laupäeval kuni 20 meetrini sekundis ning reedel isegi 25 meetrini sekundis.

Pühapäeval küll tuul nõrgeneb, kuid vihmahood veel ei lakka. Päevased keskimsed õhutemperatuurid hakkavad langema, samas püsivad need 10 kraadist kindlalt kõrgemal. Samuti on soojad järgnevad ööd.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.