Pühapäeval on ilm rahulik ({{commentsTotal}})

Tormituuled on vaibumas ning homne ilm on rahulikum.

Saabuval ööl on Eestis vahelduva pilvisusega ilm, kohati võib sadada hoovihma ja olla udu. Puhub lõunakaare tuul 1 kuni 7 meetrit sekundis ja õhutemperatuur on 3 kuni 11 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommikul on kõikjal pilves selgimistega ilm ning Lõuna-Eestis sajab vihma. Puhub idakaare tuul 2 kuni 7 meetrit sekundis ja sooja on 7 kuni 12 kraadi.

Päeval jääb taevas valdvalt pilve, mitmel pool sajab vihma ja sadu on tugevam Lõuna-Eestis. Puhub ida- ja kirdetuul 3 kuni 9 meetrit sekundis ja sooja on 10 kuni 15 kraadi.

Uuel nädalal ootab ees vahelduva pilvisusega ja vähese hoovihma võimalusega ilm. Esmaspäeval hakkab kirde- ja põhjatuul tugevnema ning teisipäevast kuni neljapäevani ulatuvad puhangud rannikualadel taas kuni 20 meetrini sekundis. Põhjakaare tuuled muudavad õhu jahedamaks ja nii kerkivad päevased maksimumid vaid 10-12 kraadini. Ööd on samuti jahedamad, kuid otsest öökülmaohtu pole.

Toimetaja: Merili NaelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.