Uus nädal algab kuiva ja jaheda ilmaga ({{commentsTotal}})

Ilmajaama teatel algab uus nädal kuiva ja üsnagi pilvitu ilmaga.

Öö vastu esmaspäeva tuleb Eestis vähese või vahelduva pilvisusega ning sajuta. Puhub ida- ja kirdetuul 7-12, rannikul puhanguti kuni 17 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on 0 kuni +5, rannikul kuni +8 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Ka esmaspäeva hommikul on pilvi taevas vähe ning ilm kuiv. Õhutemperatuur on nullist sisemaal kuni 8 soojakraadini rannikul.

Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub ida- ja kirdetuul 7-12, rannikul puhanguti kuni 18 meetrit sekundis, õhtuks aga tuul nõrgeneb. Õhusooja on esmaspäeva päeval 7-10 kraadini.

Ilm peaks püsima kuiv ka järgnevatel päevadel ja ka tuul rahuneb. Lisaks näitab end üsna sageli ka päike. Õhusooja on aga üsna tagasihoidlikult - päeviti on sooja keskmiselt 6-7 kraadi. Öösiti langeb termomeetri näit aga mandril mitmel pool juba miinuspoolele.Eurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.