Reedel kogub hoogu kirdetuul ({{commentsTotal}})

Eelolev öö tuleb jahe ning sisealadel mõnes kohas nullkraadise õhutemperatuuriga, päeval kogub kirdetuul taas hoogu ning õhtu poole läheneb kagu poolt tihedam vihmasadu.

Eeloleval ööl on Eestis pilves selgimistega ja sajuta ilm. Puhub kirdetuul 5-12, rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 0-6 kraadi, saarte rannikul on kohati sooja kuni 8 kraadi, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Hommik on pilves selgimistega ja sajuta. Puhub kirdetuul 5-12, rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on 3-9 kraadi.

Päev tuleb pilves selgimistega. Kohati võib vihma sadada. Õhtu poole läheneb Kagu-Eestile tihedam vihmasadu. Kirdetuul tugevneb 8-15, rannikul puhanguti 20, õhtul 23 m/s. Õhutemperatuur tõuseb 8-11 kraadini.

Laupäeval on Eesti ilma kujundajaks madalrõhulohk, mis vihmapilvi kagust ida-kirde suunas kannab. Õhtupoole laieneb põhja poolt kõrgrõhuhari ja sajupilvi jääb vähemaks. Kirdetuul nõrgeneb alles õhtul. Öine õhutemperatuur on 3 kraadist sisemaal 10 kraadini saarte rannikul, päeval tuleb sooja 6-11 kraadi.

Pühapäeva öösel sadu taandub ning päeval peaks Põhja-Euroopas tugevnev kõrgrõhuala Eestis päikese välja tooma. Ida- ja kirdetuul on puhanguline. Öösel on sooja 4-9, päeval 8-12 kraadi.

Uue nädala alguses levib Skandinaavia ja Soome põhjaosa kohal olev külm kõrgrõhuala lõuna suunas. Eesti jääb selle lõunaserva, kus ilm on kuiv ja sajuta. Peamiselt idast puhuv tuul jääb järjest nõrgemaks ning õhk läheb meie kohal külmemaks. Öine miinimum langeb sisemaal õhus 0 kraadini, saarte rannikul on sooja 8-9 kraadi, päevane maksimum tõuseb 10 kraadi piirile.

Toimetaja: Karin KoppelEurod.Eurod.
Tabel: valitsus katab kasvavaid kulusid mitmete maksumuudatuste toel

Riigieelarve strateegia aastateks 2018-2021 näeb ette, et tuleval aastal jõuavad valitsussektori investeeringud kõigi aegade kõrgeimale tasemele. Selleks saadakse raha mitmetest uutest maksudest ja maksumuudatustest, samuti kavandatakse riigifirmadest lisadividende võtta.

Anett KontaveitAnett Kontaveit
VIDEOD | Kontaveit pidi tunnistama Šarapova paremust

Anett Kontaveit (WTA 73.) kaotas kõrgetasemelisel Stuttgardi tenniseturniiril kaheksa parema hulgas dopingukaristusest vabanenud endisele maailma esireketile Maria Šarapovale 3:6, 4:6. Mäng kestis tunni ja 24 minutit.

Uuendatud: 16:39 
Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.Rändlustasude kaotamine võib tõsta kõikide telekomioperaatorite hindu, kui erisust ei saavutata.
Elisa ja Tele2 oma rändlustasujärgseid paketihindu veel ei avalda

Telia avalikustas oma uued hinnapaketid möödunud nädalal, Elisa ja Tele 2 on uute pakettidega välja tulemas paari nädala jooksul. Mõlemad taotlevad esmalt tehnilise järelevalve ametilt (TJA) hinnaerisust koduturul ja EL-is kasutamiseks pärast rändlustasude kadumist alates 15. juunist.

Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.Sven Sester ja Jüri Ratas valitsuse pressikonverentsil.
Ratas soovitab Sesterit idioodiks nimetanud Ligil vabandada

Peaminister Jüri Ratas soovib, et riigikogu liige Jürgen Ligi vabandaks rahandusminister Sven Sesteri ees, keda ta idioodiks nimetas.

Uuendatud: 12:12 
BLOGI
Allan RajaveeAllan Rajavee
Kokkuvõtvalt paastust | Kirjutab Allan: mida õppisin?

“Kristus on üles tõusnud”, “Ta on tõesti üles tõusnud” - need kaks lauset märgivad suure paastu lõppu. Kuna ma pole õigeusklik, pole ma kunagi soovinud seda kogemuseksperimenti sisuda õigeusu religioossete tavadega. Siiski olid need sõnad suur kergendus. Nüüd, nädal pärast paastu lõppu, on aeg vaadata tagasi 40 päevale ja jagade teiega saadud õppetunde.